Uz jauno sezonu ar JAUNIEM SPĒKIEM!

Straujiem soļiem tuvojas 2021./2022.gada “Optibet” telpu futbola Virslīgas sezona, kurā šogad piedalīsies 10 komandas, no 7 dažādām Latvijas pilsētām. Aktīvi sezonai sākuši gatavoties arī mūsu kluba spēlētāji galvenā trenera Igora Dacko vadībā, aizvadot aktīvu sagatavošanās posmu. Mūsu komandas rindas šogad papildinājuši vairāki spēcīgi jaunie spēlētāji, kas solās būt nopietns pastiprinājums gaidāmajai sezonai. Uz savu dzimto klubu pēc 2 gadu pārtraukuma no FC Petrow komandas atgriezies Germans Matjušenko, tāpat klubam pievienojušies brāļi Artūrs un Aleksandrs Kuļešovi no FK RABA vienības un Emīls Drakša no RSU/Dobele komandas. Vārtsargu līniju šogad pastiprinās Artjoms Kovaļevskis, kas arī pievienojies mūsu klubam no FC Petrow vienības. Šajā rakstā ļausim vairāk iepazīties ar mūsu jaunajiem spēlētājiem, kuri ir atbildējuši uz sekojošiem jautājumiem:

  • Kā nonāci futbolā un telpu futbolā?

  • Kas ir 3 svarīgākās lietas futbolistam?

  • Kāds uz šo brīdi ir atmiņā paliekošākais mirklis no Tavas futbolista karjeras?

  • Kāpēc tieši izvēlējies “FK NIKARS” vienību un ko sagaidi no kluba un sevis jaunajā sezonā?

Germans Matjušenko


Kā nonāci futbolā un telpu futbolā?


Droši vien kā visi pārējie futbolisti, sāku spēlēt futbolu pagalmā un pēc tam 7 gadu vecumā vecāki mani aizveda uz manu pirmo futbola treniņu. Futbolā notrenējos līdz 12 gadu vecumam, tad sāku spēlēt florbolu. Tā sanāca, ka 18 gadu vecumā mani uzaicināja uz pirmo telpu futbola treniņu pie Sportima/Nikars komandas (Tajā brīdī FK Nikars otrā komanda). Pierādot sevi treniņos, pēc mēneša radās iespēja pievienoties FK NIKARS pirmajai komandai.


Kas ir 3 svarīgākās lietas futbolistam?


Grūti izcelt tikai trīs lietas, bet droši vien, ka tās ir: disciplīna, neatlaidība un uzturs.


Disciplīna - ļoti svarīga gan treniņa laikā, gan ārpus. Nevar izlaist nevienu treniņu, tikai tad būs rezultāts, ko mēs vēlamies sasniegt! Tāpat arī treniņa laikā - jātrenējas ar maksimālu atdevi un jādara viss ko pieprasa treneris.


Neatlaidība - lai sasniegtu kādu mērķi, ir jāiet līdz galam. Pat tad, kad negribas vai tad, kad nesanāk, ir jānāk uz treniņu un pienāks brīdis, kad viss sāks izdoties.

Uzturs - ne tikai futbolistiem, bet arī citiem sportistiem, lai progresētu vajag pievērst uzmanību uzturam. Tam jābūt sabalansētam, lai nodrošinātu nepieciešamo enerģijas un vitamīnu daudzumu organismam.


Kāds uz šo brīdi ir atmiņā paliekošākais mirklis no Tavas futbolista karjeras?


Pavisam noteikti tā ir 2018./2019.gada sezona, kad es biju FK Nikars komandas sastāvā un komanda uzvarēja Latvijas telpu futbola virslīgā!


Kāpēc tieši izvēlējies “FK NIKARS” vienību un ko sagaidi no kluba un sevis jaunajā sezonā?


Man patīk kluba filozofija un komanda kopumā. Es domāju, ka visi, kuri šobrīd ir komandā, gan spēlētāji, gan treneri, gan personāls, sagaida tikai vienu - uzvaru katrā spēlē un vēlas pacelt kausu virs galvas sezonas beigās.Artūrs Kuļešovs


Kā nonāci futbolā un telpu futbolā?


Futbolā nonācu 11 gadu vecumā, kas pēc futbolistu standartiem skaitās diezgan vēlu. Bērnībā tika izmēģināti daudzi sporta veidi, sākot ar peldēšanu līdz pat austrumu cīņām, taču vienmēr bija degsme pēc futbola - patika skatīties lielāko turnīru sacensības, kas iedvesmoja pašam uzsākt treniņus. Telpu futbolā nonācu 17 gadu vecumā, FK Raba vienībā, kur tieši pamatus ielika treneris Artūrs Šketovs.


Kas ir 3 svarīgākās lietas futbolistam?


Kā pirmo lietu uzteikšu “čempiona raksturu”, kas ir ļoti svarīgs jebkura sporta veida pārstāvim. Vēlme nepadoties, cīnīties vienmēr līdz pēdējam. Kā otro punktu