U-13 audzēkņi" uzsāk dalību "Ādas bumbā", U-9 futbolisti aizvada vienas dienas turnīru "Lion Cup"

Vakardien, 12. jūlijā, divās vietās vienlaicīgi savu dalību uzsāka Futbola skolas "Nikars" audzēkņi. Jaunākie skolas meistari aizvadīja vienas dienas turnīru "Lion Cup 2020", savukārt U-13 vecuma grupas futbolisti izspēlēja "Ādas bumbas" pirmās divas spēles.


"LION CUP 2020" U-9 vecuma grupas rezultāti:

FS Nikars 0:2 Tukums 2000/2

FS Nikars 0:0 SC Mārupe 2012

FS Nikars 3:1 FK Auda (Vārtu autori: Kristiāns Līde - 3)

FS Nikars 1:0 FK Jelgava (Vārtu autors: Emīls Sprukuls - 1)


Trenera komentārs par turnīra norisi:"Manuprāt, šis turnīrs priekš komandas bija vērtīga pieredze un es domāju, ka daudzi spēlētāji guva papildus pārliecību par saviem spēkiem. Kopumā turnīrā parādījām labu sniegumu, atskaitot pirmo spēli pret Tukumu, kurā izskatījāmies aizmiguši un nespējām radīt pietiekami daudz bīstamu momentu pie pretinieku vārtiem, zaudējām arī divcīņas. Otrajā spēlē pret Mārupes SC kontrolējām spēli un spējām rast momentus pie pretinieku vārtiem, tomēr nespējām tos gūt. Spēlē ar Audu guvām vārtus pēc skaistām izspēlēm, tomēr nedaudz pietrūka koncentrācijas aizsardzībā, kas ļāva pretiniekiem izveidot vārtu gūšanas iespējas. Pēdējā spēlē ar Jelgavu bija ļoti līdzīga spēle, tomēr spējām gūt uzvaru pateicoties lielajai pašatdevei un uzvarētajām divcīņās. Emīlam izdevās gūt skaistus vārtus no soda sitiena. Paldies komandai un vecākiem, redzu, ka progresējam un esmu pārliecināts, ka progresēsim arī tālāk!"


Savukārt, U-13 vecuma grupas audzēkņi ar divām spēlēm uzsāka "Ādas bumbās" sacensības. Turnīrs komandai iesācies ar dalītām emocijām, jo pirmā spēle izvērtās pagalam neveiksmīga - nācās atzīt FS Daugavas Rīgas pārākumu (0:9). Savukārt izdarot secinājumus, otrajā spēlē pret Riga United FC spējām gūt pirmos punktus turnīra tabulā, uzvarot ar rezultātu 4:1.


Nikariešu rindās ar vārtu guvumu izcēlās Matīss Strupčenko. Vēl mūsu komandas rindās izcēlās FS Leevon audzēkņi - Tomass Ulmis (2) un Edvards Ločmelis (1).


Nākamās spēles aizvadīsim 16. augustā pret Mārupes SC un JDFS Alberts.


U-13 "Ādas bumbas" / 12. jūlija rezultāti:

FS NIKARS/RAKARI 0:9 FS DINAMO RĪGA RIGA UNITED FC 1:4 FS NIKARS/RAKARI

(Vārtu autori: M.Strupčenko - 1, FS Leevon spēlētāji - 3)