TFS Nikars-Vanagi U-10, neielaižot nevienus vārtus, triumfē Tiger Cup 2019!


U-10 komanda šodien pārņēma stafeti no U-7 komandas, piedaloties Tiger Cup, kas norisinājās Skonto hallē. Turnīrā piedalījās 8 komandas, kas tika sadalītas divās grupās.Mūsu komanda grupu turnīrā izcīnīja divas uzvaras un vienreiz spēlēja neizšķirti, kas ļāva uzvarēt grupā un iekļūt turnīra finālā. Finālā TFS Nikars-Vanagi spēkojās ar FS Jelgava komandu. Lai gan finālā tika gūta uzvara 1-0, mūsu komanda finālu aizvadīja ļoti pārliecinoši.

Trenera komentārs: Gribētu uzslavēt komandu par cīņassparu un attieksmi uz laukuma. Neielaidām turnīra gaitā nevienus vārtus, darbojāmies disciplinēti un ar lielu azartu. Esmu ļoti priecīgs par šīs komandas sniegumu šajā turnīrā. Paldies vecākiem par skaļo atbalstu!

/Lauris Hincenbergs

Grupas spēles: TFS Nikars-Vanagi 1-0 Riga United (Prudņikovs) TFS Nikars-Vanagi 0-0 Skonto FS 1 TFS Nikars-Vanagi 6-0 Skonto FS 3 (Kļaviņš 3, Eida, Kazainis, Muižzemnieks)

Fināls: TFS Nikars-Vanagi 1-0 FS Jelgava (Kazainis)