top of page

TFS Nikars-Vanagi U-10 komanda izcīna Gaujas kausu 2019!

No 8. līdz 10. novembrim TFS Nikars-Vanagi U-10 un U-12 komandas piedalījās starptautiskajā telpu futbola turnīrā "Gaujas Kausi 2019"!

Turnīrs norisinājās Valmierā kopumā pulcēja 20 komandas 3 vecuma grupās. Mūsu komandas tika pārstāvētas U-10 un U-12 vecuma grupās.


U-10 piedalījās 8 komandas no Krievijas, Igaunijas un Latvijas. Turnīru komanda iesāka ar 4-0 uzvaru pār FS Metta un neizšķirtu 1-1 asā un emocijām bagātā spēle pret komandu no Krievijas FK Fedora (Sanktpēterburga). Otrā diena tika aizvadīta ļoti veiksmīgi gūstot 3 skaistas uzvaras pār FC Štrommi (Tallina) 2-0, 1-0 BJFK Jēkabpils un 3-2 Valmiera FK/BSS. Kas ļāva atrauties turnīra tabulā no citām komandām! Trešā diena iesākās līdzīgā spēlē ar zaudējumu pret komandu no Krievijas Strela (Pleskava) 0-1. Taču turnīra pēdējā spēlē izcīnītā uzvara pār igauņu FC Cosmos (Tallina) ļāva mūsu komandai izcīnīt visā turnīrā pirmo vietu!


Par turnīra labāko vārtsargu tika atzīts Mareks Muižzemnieks kurš kopumā turnīrā aizvadīja 4 sausās spēles un ielaida tikai 4 vārtus visa turnīra garumā.

Par komandas labāko spēlētāju tika atzīts Deivids Kļaviņš, kurš turnīrā guva 6 vārtus.


U-12 komanda turnīru aizvadīja ne tik pozitīvi, komanda saskārās ar lielu traumu skaitu jau turnīra pirmajā dienā.

Iesākām ar 0-3 pret Jēkabpilī, un līdzīgā spēlē zaudējums 1-2 Valmieras FK/BSS 2. Otrajā dienā komanda bija spiesta aizvadīt bez komandas kapteiņa un vārtsarga, taču komanda nodemonstrēja labu cīņassparu un tika izcīnīti divi neizšķirti pret igauņu Legion 0-0 un Valmieras Gauju 1-1 kā arī uzvarēta spēle pret FK Valmiera FK/BSS 1 komandu 2-1. Trešajā dienā komanda aizvadīja 1/4 finālā spēli pret zināmo igauņu Legion atkal 0-0 un tas nozīmēja, ka pusfinālā iekļūt varēs tikai uzvarot pēcspēles sitiens. Diemžēl igauņu komanda bija veiksmīgāka un iekļuva pusfinālā. Mūsu komandai atlika cīņa par 5. Vietu pret Valmiera FK/BSS spēlē tika izcīnīta uzvara 1-0 turnīrs noslēgts 5. vietā!


Par labāko komandas spēlētāju tika atzīts Emīls Lūsis!


U-10 rezultāti TFS Nikars-Vanagi 4-0 FS Metta (Kļaviņš 2, Muižzemnieks, Prokofjevs) TFS Nikars-Vanagi 1-1 FK Fedora (Sanktpēterburgā) (Eida) TFS Nikars-Vanagi 2-0 FC Štrommi (Tallina) (Kļaviņš, Muižzemnieks) TFS Nikars-Vanagi 1-0 BJFK Jēkabpils (Kļaviņš) TFS Nikars-Vanagi 3-2 Valmiera FK/BSS (Kļaviņš, Kazainis, Prudņikovs) TFS Nikars-Vanagi 0-1 Strela (Pleskava); TFS Nikars-Vanagi 2-0 FC Cosmos (Tallina) (Kļaviņš, Kazainis)


U-12 rezultāti TFS Nikars-Vanagi 0-3 BJFK Jēkabpils; TFS Nikars-Vanagi 1-2 Valmiera FK/BSS 2 (Kurovs) TFS Nikars-Vanagi 0-0 Legion (Tallina) TFS Nikars-Vanagi 2-1 Valmiera FK/BSS (Lūsis 2) TFS Nikars-Vanagi 1-1 FC Gauja (Valmiera) (Juldaševs) 1/4fināls: TFS Nikars-Vanagi 0-0 Legion (Tallina) pēcspēles sitienos 2-3 Spēle par 5. vietu: TFS Nikars-Vanagi 1-0 Valmiera FK/BSS (Lūsis)

bottom of page