top of page

TFS “Nikars-Vanagi” 2011./2012.dz.g. aizvada savu pirmo turnīru!


FK“Nikars” pati jaunākā bērnu komanda 27.janvārī ņēma dalību savā pirmajā turnīrā. Komanda piedalījās FK “Dinamo Rīga” rīkotajā Ziemas atklātajā čempionātā. Tur tika aizvadītas pirmās 5 spēles un gūta vērtīga pieredze. Piedzīvojām gan uzvaras, gan izjutām zaudējuma rūgtumu. Kopumā iesisti 8 vārti un iegūta neatsverama pieredze, kas ļaus puišiem nakotnē attīstīties un progresēt. Ar vārtu guvumiem spēlēs atzīmējās Emīls Sprukuls 4, Ričards Ļahs 2, Edvards Ļahs 1, Kristians Gremze 1.

Turnīrā piedalījās: Ričards Ļahs; Edvards Ļahs; Patriks Savelis; Igors Mališs; Emīls Sprukuls; Kristians Gremze; Krišjānis Vorslovs; Aleksis Locāns; Marks Bogatijs; Lūkass Rožņajs.

Trenera Laura Hincenberga komentārs:

Esam priecīgi, ka mūsu jaunākā grupa aizvadīja pirmo turnīru. Spēlēs guvām lielisku pieredzi, iemācījāmies vairākas svarīgas pamatlietas. Piemēram, kā izmest autu ar rokām, kā izspēlēt no vārtiem bumbu, kā izspēlēt stūra sitienus. Puiši ir ļoti talantīgi un treniņos centīgi. Guvām daudz vārtu un, pats galvenais, prieka spēlēs. Šajā vecuma grupā turpinām uzņemt audzēkņus, kā arī pamazām veidojam 2013./2014. dz.g. komandu. Visus interesentus gaidām savās rindās! Paldies vecākiem par lielisko atbalstu tribīnēs!

bottom of page