Ralfs Emīls Fokrots un Gregors Helmanis debitē LTFA 1. līgā

Šodien, 12. janvārī, Latvijas Telpu futbola asociācijas 1. līgas čempionatā savu debiju piedzīvoja "Futbola Skolas Nikars" 2005. dz. g. spēlētāji 14. gadu vecumā - Ralfs Emīls Fokrots un Gregors Helmanis, palīdzot FK Nikars/Ghetto komandai gūt svarīgus 3 punktus 1. līgas tabulā.

2020. gads Latvijas telpu futbolā iesācies ar pārēju periodu, kurā komandām ir iespēja pastiprināt sava klubu sastāvus. Jau pāreju perioda pirmajās dienās FK Nikars/Ghetto komanda savu pieteikumu sarakstu papildināja ar pieciem 2005. gada dzimušajiem spēlētājiem - Gregoru Helmani, Ralfu Emīlu Fokrotu, Robinu Stērninieku, Kārlis Benefeldu un Tomu Evertovski. Visi futbolisti pilnvērtīgi pievienojušies FK Nikars/Ghetto komandas treniņu procesam. Savu iespēju debitēt FK Nikars/Ghetto kreklā nopelnīja Ralfam Emīlam Fokrotam un Gregoram Helmanim, kuri tika iekļauti 12. janvāra spēles pieteikumā. Spēles pirmajā puslaikā vispirms laukumā devās Gregors, bet mirkli vēlāk debijas mirkli piedzīvoja arī Ralfs.

Pēc spēles abi futbolisti tika arī pie komentāra no komandas galvenā trenera Igora Dacko:"Esmu ļoti priecīgs par jauno futbolistu pievienošanos mūsu komandai. Neskatoties uz futbolistu jauno vecumu, varu apgalvot, ka šie spēlētāji ir mūsu futbola nākotne. Esmu neviltoti gandrīts un apmierināts ar puišu sniegumu pirmajā spēlē. Turpināsim strādāt treniņu procesos un palīdzēsim audzināt spēcīgu topošo paaudzi."

Savukārt futbolisti par savu debiju izsakās sekojoši:

Ralfs Emīls Fokrots:"Pirms spēles virmoja neliels uztraukums, kurš norimās līdz ar iziešanu laukumā. Esmu ļoti pateicīgs par trenara doto iespēju. Runājot par kolektīvu, tā man ir jauna pieredze un izaicinājums vienlaicīgi, jo komandā ir pieredzējuši spēlētāji no kuriem ikdienu var mācīties jaunas lietas." Gregors Helmanis:"Priecājos par iespēju pievienoties šai komandai. Komanda uzreiz pieņema kā savējo. Pirmie iespaidi par kolektīvu - ļoti atsaucīgs un draudzīgs, to varēja just jau kopš pirmā treniņa. Sasveicinās, iesaka kā labāk rīkoties konkrētās spēles epizodēs un uzslavē par labiem momentiem. Kā arī pateicos trenerim par iespēju pievienoties lielajai komandai un iziet uz laukumā jau pirmajā spēlē. Laukumā noteikti piedzīvoju pavisam citu pieredzi.

Pēc septiņām aizvadītajām spēlēm LTFA 1. līgas čempionatā, FK Nikars/Ghetto komanda ar 16 punktiem (5 uzvaras, 1 neizšķirts, 1 zaudējums) ierindojas tabulas ceturtajā pozīcijā, tiesa nospēlēdama par vienu spēli mazāk kā tabulas līderes - PB Line (18 punkti), TFK Ogre/ONSC (16 punkti) un FK Nīca/OtankiMill.eu (16 punkti). Nākošo spēli komanda aizvadīs 19. janvārī Rīgas 49. vidusskolas sporta zālē , tiekoties ar FC Talsi/FK Laidze. Spēles sākums plkst. 14:00. Turam īkšķus un gaidam arī Robina, Kārļa un Toma debitēšanu 1. līgā.

Lielisks starts un motivācija 2020. gadam!