top of page

Intervija ar FK NIKARS jauno vārtsargu Raineru Mūrnieku

Telpu futbola virslīgas regulārais čempionāts ir gandrīz pusē, tāpēc uz interviju aicinājām FK NIKARS jauno vārtsargu Raineru Mūrnieku, kuram šogad komandā uzticēta daudz nozīmīgāka loma. 17 gadu vecumā kļūt par telpu futbola virslīgas komandas pamatvārtsargu nav vienkāršs izaicinājums, tāpēc vaicāsim Raineram par jauno lomu šajā sezonā un ne tikai.


1. Kā vērtē komandas un savu personīgo sniegumu pirmajā sezonas pusē?


Komandas sniegumu vērtēju kā labu, esam uzņēmuši labu formu un dodamies uz priekšu. Mans personīgais viedoklis par savu sniegumu ir apmierinošs, domāju, ka šobrīd esmu optimālā formā un priecē, ka dažas aizvadītās spēles esmu spējis atstāt mūsu komandas vārtus neskartus.


2. Kāda atmosfēra jūtama komandā, vai ir izkristalizējušies komandas līderi?


Jūtams, ka komandā visi jaunie un gados jaunie spelētaji ir iejutušies un atmosfēra komandā ir superīga. Runājot par līderiem, tad īpaši laikam jāizceļ Germans Matjušenko.


3. Šogad Tev izdevies kļūt par stabilu pamatsastāva spēlētāju, kā vērtē savu jauno lomu komandā un vai ir jūtama papildus atbildība?


Liels prieks kļūt par komandas pamatvārtsargu un prieks, ka vairāk tieku pie spēles laika, kas, protams, nozīmē arī papildus atbildību.


4. Kādi ir tavi mērķi telpu futbolā, vai ir mērķis spēlēt ārzemēs?


Mans mērķis telpu futbolā ir spēlet kādā no vadošajām ārzemju līgām un iekļūt telpu futbola nacionālajā izlasē, bet sakumā jāsāk ar U19 telpu futbola izlasi.


5. Kā vispār nokļuvi telpu futbolā, kurā klubā spēlēji pirms tam?


Telpu futbolā nokļuvu pateicoties Renāram Šķesteram-Kambalam, iepriekš spēlēju komandā JDFS Alberts un Rēzeknes futbola akadēmijā.


6. Kā ikdienā izdodas apvienot mācības skolā ar treniņiem?


Ikdienā ļoti vienkārši sanāk visu apvienot, pateicoties attālinātajām mācībām ar apvienošanu viss ir viegli, galvenais ir pareizi saplānot savu laiku.


7. No kura spēlētāja Tu ikdienā mācies visvairāk?


Ikdiena es vēroju kā spēlē mūsu komandas līderi un ņemu vērā visus labos padomus, kurus es saņemu. Vienas no galvenajām lietām ir miers un pārliecība, ko cenšos pārņemt no pieredzējušajiem mūsu komandas spēlētājiem.


8. Kā kopumā vērtē FK NIKARS organizāciju?


FK NIKARS organizācija ir ļoti perspektīva un mani simpatizē virziens, kurā attīstās gan telpu futbola komanda, gan visa bērnu akadēmija.

bottom of page