U-14 komanda kļūst par čempioniem turnīrā "Christmas Cup 2019" Sanktpēterburgā!


No 12. līdz 16. decembrim Futbola skolas Nikars U-14 komanda bija devusies uz Krieviju, Sanktpēterburgu, lai aizvadītu starptautisko turnīru "Christmas Cup". Turnīrā piedalijās 10 komandas no Krievijas un Latvijas!


Turnīrs priekš mūsu komandas izvērtās ļoti pozitīvs, komanda uzvarēja visās 5 turnīra spēles un izcīnija 1.vietu!


Pēc garā ceļa pirmajā vakarā bija jāaizvada pirmā spēle pret FK Istok (Sanktpēterburga). Spēle izvērtās ļoti līdzīga, pretinieki rādīja labu individuālo tehniku, mūsu komanda tikai spēles 2. puslaikā ieguva izšķirošo pārsvaru 4-0 un noveda spēli līdz uzvarai 4-1.


Otrajā dienā bija jāaizvada 2 spēles, pirmajā spēlē pret grupas pastarīšiem pārliecinoša uzvara 15-2. Ar 5 vārtiem šajā spēlē atzīmējās Raivo Smilga. Vakara spēlē tika izcīnīta uzvara 5-0 pār FK Spartak, lai gan pretinieki izteikti spēlēja no aizsardzības, pirmie vārti tika gūti 1. pusslaika pēdējās minūtēs. Pēc šīs spēles komanda jau nodrošināja dalību finālā.


Trešajā dienā 8-0 uzvara pār FK Krasnaja Strela.


Pēdējā dienā tika aizvadīts lielais fināls pret spēcīgo Volgas komandu no Saratovas, kas ir vairākkārtējie Krievijas čempioni. Spēle izvērtās ļoti līdzīga un kaujinieciska. Pretinieki rādīja ļoti tehnisku un gudru telpu futbolu, uz ko mūsu komanda atbildēja ar ātriem gūtiem vārtiem, taču pretinieks ātri guva atbildes vārtus spēlējot ar piekto laukuma spēlētāju. Pamatlaiks noslēdzās 1-1. Pēcspēles sitienu sērijā mūsu komanda guva pārliecinošus vārtus, kopumā gūstot uzvaru pēcspēles sitienu sērijā ar rezultātu 3-1.


Par visa turnīra labāko vārtsargu tika atzītd Futbola skolas Nikars vārtsargs Kārlis Benefelds!


Trenera Laura Hincenberga komentārs:


Turnīra komandu līmenis bija ļoti atšķirīgs. Manuprāt, mūsu vecuma grupā bija trīs spēcīgas komandas (Volga, Istok un Nikars), 3 viduvējas un 4 vājas komandas. Turnīru iesākām smagi, jo garais ceļš lika par sevi manīt! Pirmo spēli aizvadījām uzreiz pēc ierašanās pret FK Istok komandu, kas pagājušā gadā šajā turnīrā uzvarēja. Pretinieki bija ļoti tehniski, taču ar komandas spēli un cīņassparu uzvarējām! Otrajā dienā jau bijām gatavi rādīt savu spēli un guvām divas pārliecinošas uzvaras. Fināls bija ļoti saspringts un aizraujošs - īsts telpu futbols no abām pusēm. Paldies puišiem par cīņassparu! Tā kā daži spēlētāji bija apslimuši, un arī komandas kapteinis neaizvadīja 4 no 5 spēlēm dēļ augstās temperatūras, tas ierobežoja spēlētāju rotāciju! Neskatoties uz visām problēmām, komanda parādīja raksturu un sasniedza rezultātu. Bijām vienoti kā komanda un braucām uz Krieviju ar lielu vēlmi uzvarēt, kas mums arī izdevās. Paldies vecākiem par atbalstu un kluba vadībai par doto iespēju puišiem sevi apliecināt ārpus Latvijas robežām!


Rezultāti


Grupas spēles


Futbola skola Nikars 4-1 FK Istok (Volbergs, Fokrots 2, Evertovskis)

Futbola skola Nikars 15-2 FK Vyborzanin (Smilga 5, Fokrots 2, Evertovskis 3, Patašs 3, Baugers, Reksnis)

Futbola skola Nikars 5-0 FK Spartak (Evertovskis 1, Smilga 2, Fokrots 2)

Futbola skola Nikars 8-0 FK Krasnaya Strela (Fokrots 3, Evertovskis, Helmanis 2, Patašs, Volbergs)


Fināls


Futbola skola Nikars 1-1 (p.s. 3:1) SHOR 14 Volga (Fokrots)

Pēcspēles sodasitienus realizēja: Evertovskis, Stērninieks, Fokrots.


Futbola skolas Nikars dalību šajā turnīrā atbalstīja: Futbola Ģimene, Senson Group, AN Transports, Sky Dream Clinic