top of page

Futbola skolas "Nikars" audzēkņi turpina priecēt - Robina debija 1. līgā un starts U-12 čempionātam

Dienas pirmajā pusē, Nīcā, starts tika dots LTFA U-12 čempionātā, kur dalību čempionu titulam pieteica arī FS Nikars 2009 komanda. Vērts piebilsts, ka komandas kodolu veido 2009. un 2010. dzimšanas gada audzēkņi, kas FS Nikars 2009 komandu automātiski padarīja par jaunāko komandu čempionātā, bet noteikti ne vājāko. Komanda patīkami pārsteigt spēja gan galveno treneri Lauri Hincenbergu, gan līdzutējus un sāncenšus. Puiši jau no spēles pirmajām minūtēm parādija, ka noskaņoti nopietni un lūk rezulāts.

FOTO: Gatis Samučonoks

19. janvāra spēļu rezultāti: FS Nikars 2009 1-1 FK Nīca (Muižzemnieks)

FS Nikars 2009 3-0 FK Bandava/LRSS (Eida, Kazainis, Kļaviņs)


Par 19. janvāra labāko spēlētāju U-12 čempionātā atzīsts FS Nikars 2009 spēlētājs Edvards Eida.

Trenera Laura Hincenberga komentārs:

"Esmu ļoti priecīgs par šīs komandas debiju. Sākumā spēlētāji mazliet bija apjukuši, pirmo spēli aizvadījām pret mājniekiem, bija daudz skatītāju, troksnis, lielā zāle pie kā vēl nebijām pieraduši, saspēle īsti nevedās. Taču zinot, ka esam jaunākā turnīra komanda, spēlētāji uz laukuma pilnībā atdeva sevi, cīnijās par katru bumbu un centās neatpalikt divcīņās no vecākiem puišiem. Ar debiju esmu apmierināts, taču vēl daudz jāstrādā, gan tehniski, gan fiziski, lai tiktu līdzi vecākām komandām. Paldies vecākiem par lielisku atbalstu!"


Futbola skolas "Nikars" pirmā audzēkņa debitēšana -Robins Stērninieks debitē 1.līgā


Šodien, 19. janvārī, savu debiju Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) 1. līgas čempionātā piedzīvoja 2005. dzimšanas gada Futbola skolas "Nikars" audzēknis Robins Stērninieks. Zīmīgi, ka futbols skolas "Nikars" pirmais audzēknis ir tieši Robins, kurš jau no piecu gadu vecuma pārstāv Nikars krāsas. Robins FK Nikars/Ghetto kreklā devās laukumā jau pirmajā puslaikā, palīdzot komandai spēles starta nogrieznī gūt deviņus vārtus, zaudējot vien vienus. Pēc pirmā puslaika komanda pacilātā, bet koncentrētā noskaņojumā devās 15 minūšu atpūtā. Par nelaimi spēles otro nogriezni komandas nepiedzīvoja - avārijas situācijas dēļ abu komandu līdzjutējiem, spēlētājiem un organizātoriem nācās pamest laukumu. Spēle netika atsākta. Spēles pieteikumā jau otro reizi tika izsaukts arī Gregors Helmanis. Par spēles iznākumu vai pārspēli lems LTFA disciplinārlietu komisija.Robina Stērinieka komentārs par debiju 1. līgā: "Ikdienā trenējos un spēlēju ar saviem vienaudžiem, tāpēc spēlēt ar pieaugušajiem man bija liels izaicinājums. Komandas biedri un treneris ir atsaucīgi, tas ļoti palīdz gan uz laukuma, gan ģērbtuvē. Priecājos par jauno pieredzi.Foto: Alex Puskins


bottom of page