FS “Nikars” un izklaides parks “GUNSnLASERS” apbalvos mēneša centīgākos futbolistus

Futbola skola “Nikars” un aktīvās atpūtas parki “GUNSnLASERS” ar feburāra mēnesi apbalvos futbola skolas mēneša centīgākos spēlētājus četrās vecuma grupās: U-9, U-11, U-13 un U15. Ikmēneša balvu īpašniekus izklaides parki priecēs ar dāvanu kartēm lāzertag spēlei vai izbraucienam ar elektrokartingiem - lieliska aktīvā atpūta kā bērniem, tā pieaugušajiem.


Plašas atpūtas un izklaides iespējas


“GUNSnLASERS” ir lielākais lāzertag, peintbola un airsoft parks Latvijā, kas bāzējies trīs Rīgas rajonos: Šampēterī, Mežaparkā un Juglā, tādēļ aktīvā atpūta Rīgā tagad ir ērti pieejama ikvienam. Atkarībā no parka lokācijas, “GUNSnLASERS” piedāvā plašu klāstu ar izklaides iespējām - lāzerpeintobs jeb lāzertags, peintbols ar krāsu vai gumijas bumbiņām (reball), airsofts, elektrokartingi un pat pirts noma. Vispirms aktīvā atpūta un pēc tam laiska pasēdēšana pirtiņā vai labiekārtotās atpūtas telpās vai piknika vietās.


Ballītes un korporatīvie pasākumi


Aktīvā atpūta ir lielisks veids, kā nosvinēt dzimšanas dienu vai atpūsties kopā ar kolēģiem pēc saspringtas darbadienas. Atpūtas parks rīko gan atvērtās spēles ikvienam interesentam, kuram neizdodas nokomplektēt pašam savu komandu, gan piedāvā bērnu ballīšu vai uzņēmumu pasākumu rīkošanu līdz pat 70 un vairāk cilvēku kompānijām.

Lāzertags jeb lāzerpeintbols no 4 gadiem. Lasertag ir lieliska izvēle, kā pavadīt brīvo laiku ar draugiem vai ģimeni arī tad, ja kompānijā ir dažāda vecuma spēlētāji. Tā ir aktīvā atpūta, ko iecienījuši gan bērni, gan jaunieši un pieaugušie.


Kas ir lāzerpeintbola priekšrocības?

1. To var spēlēt no 4 gadu vecuma;

2. Nav zilumu – pretinieka trāpījumu jūti vien no vibrācijas;

3. Par bumbiņām nav jāmaksā – šauj, cik vēlies, jo ierocis darbojas līdzīgi kā TV pults ar veselībai nekaitīgu infrasarkano staru;

4. Trāpījuma gadījumā nav jāgaida spēles beigas - Tev tikai jāskrien atgūt dzīvību savā bāzē.

5. Līdz minimumam samazināts negodīgas spēles iespējas, jo ierocis pats izslēdzas, kad pretinieks Tev ir trāpījis;

6. Pēc spēles katram spēlētājam tiek pasniegts individuāls diploms ar personīgajiem rezultātiem.


Šī aktīvā atpūta Rīgā pieejama “GUNSnLASERS” iekštelpu un āra izklaides parkos Šampēterī, Mežaparkā un Juglā. Vairāk par lasertagu lasi ŠAJĀ mājaslapā vai zvani pa tel. 27274646 jebkurā dienā!


Peintbols ar krāsu vai gumijas bumbiņām no 10 gadiem

Peintbols kā aktīvā atpūta ir ne tikai lielisks brīvā laika pavadīšanas veids, bet arī pasaulē iecienīta komandu spēle, kurā izdosies saliedēt gan tikko izveidotu komandu, gan atjaunot spēku un saliedētību ilgi kopā strādājošā kolektīvā.


Klasiskais peintbols ar krāsām

Spēles laikā dalībniekiem ir jāvelk piemērots apģērbs, ērti apavi, sejas aizsargmaska un cimdi pirkstu pasargāšanai. To katram spēlētājam izsniedz pirms spēles sākuma un pie “GUNSnLASERS” tiek iekļauts spēles starta komplekta izmaksās.Komanda saņem punktu, ja spēlētāja izšautā lodīte trāpa pa pretējās komandas spēlētāju – kāju, roku, vēderu, plecu u.c. un tikai tādā gadījumā, ja pēc trāpījuma paliek krāsas traips.


Reball jeb peintbols ar gumijas bumbiņām

Spēlē tiek izmantotas gumijas bumbiņas līdz ar to netiek sasmērēts apģērbs un spēle norit iekštelpās. Līdz ar to aktīvā atpūta ir iespējama arī ziemā vai lietainā laikā.

Trāpījums skaitās tad, kad trāpījums ir bijis pa pretējās komandas spēlētāja ķermeni. Ieroča stirpumu var noregulēt atbilstoši spēlētāju vecumam un vēlmēm - lai būtu vairāk/mazāks jūtams.


“GUNSnLASERS” instruktori ir sagatavojuši dažādas spēles variācijas jeb misijas, no kurām populārākās ir:

● komandas spēle pret komandu;

● karoga nogādāšana no bāzes uz centru;