FS “Nikars” un izklaides parks “GUNSnLASERS” apbalvos mēneša centīgākos futbolistus

Futbola skola “Nikars” un aktīvās atpūtas parki “GUNSnLASERS” ar feburāra mēnesi apbalvos futbola skolas mēneša centīgākos spēlētājus četrās vecuma grupās: U-9, U-11, U-13 un U15. Ikmēneša balvu īpašniekus izklaides parki priecēs ar dāvanu kartēm lāzertag spēlei vai izbraucienam ar elektrokartingiem - lieliska aktīvā atpūta kā bērniem, tā pieaugušajiem.


Plašas atpūtas un izklaides iespējas


“GUNSnLASERS” ir lielākais lāzertag, peintbola un airsoft parks Latvijā, kas bāzējies trīs Rīgas rajonos: Šampēterī, Mežaparkā un Juglā, tādēļ aktīvā atpūta Rīgā tagad ir ērti pieejama ikvienam. Atkarībā no parka lokācijas, “GUNSnLASERS” piedāvā plašu klāstu ar izklaides iespējām - lāzerpeintobs jeb lāzertags, peintbols ar krāsu vai gumijas bumbiņām (reball), airsofts, elektrokartingi un pat pirts noma. Vispirms aktīvā atpūta un pēc tam laiska pasēdēšana pirtiņā vai labiekārtotās atpūtas telpās vai piknika vietās.


Ballītes un korporatīvie pasākumi


Aktīvā atpūta ir lielisks veids, kā nosvinēt dzimšanas dienu vai atpūsties kopā ar kolēģiem pēc saspringtas darbadienas. Atpūtas parks rīko gan atvērtās spēles ikvienam interesentam, kuram neizdodas nokomplektēt pašam savu komandu, gan piedāvā bērnu ballīšu vai uzņēmumu pasākumu rīkošanu līdz pat 70 un vairāk cilvēku kompānijām.

Lāzertags jeb lāzerpeintbols no 4 gadiem. Lasertag ir lieliska izvēle, kā pavadīt brīvo laiku ar draugiem vai ģimeni arī tad, ja kompānijā ir dažāda vecuma spēlētāji. Tā ir aktīvā atpūta, ko iecienījuši gan bērni, gan jaunieši un pieaugušie.


Kas ir lāzerpeintbola priekšrocības?

1. To var spēlēt no 4 gadu vecuma;

2. Nav zilumu – pretinieka trāpījumu jūti vien no vibrācijas;

3. Par bumbiņām nav jāmaksā – šauj, cik vēlies, jo ierocis darbojas līdzīgi kā TV pults ar veselībai nekaitīgu infrasarkano staru;

4. Trāpījuma gadījumā nav jāgaida spēles beigas - Tev tikai jāskrien atgūt dzīvību savā bāzē.

5. Līdz minimumam samazināts negodīgas spēles iespējas, jo ierocis pats izslēdzas, kad pretinieks Tev ir trāpījis;

6. Pēc spēles katram spēlētājam tiek pasniegts individuāls diploms ar personīgajiem rezultātiem.


Šī aktīvā atpūta Rīgā pieejama “GUNSnLASERS” iekštelpu un āra izklaides parkos Šampēterī, Mežaparkā un Juglā. Vairāk par lasertagu lasi ŠAJĀ mājaslapā vai zvani pa tel. 27274646 jebkurā dienā!


Peintbols ar krāsu vai gumijas bumbiņām no 10 gadiem

Peintbols kā aktīvā atpūta ir ne tikai lielisks brīvā laika pavadīšanas veids, bet arī pasaulē iecienīta komandu spēle, kurā izdosies saliedēt gan tikko izveidotu komandu, gan atjaunot spēku un saliedētību ilgi kopā strādājošā kolektīvā.


Klasiskais peintbols ar krāsām

Spēles laikā dalībniekiem ir jāvelk piemērots apģērbs, ērti apavi, sejas aizsargmaska un cimdi pirkstu pasargāšanai. To katram spēlētājam izsniedz pirms spēles sākuma un pie “GUNSnLASERS” tiek iekļauts spēles starta komplekta izmaksās.Komanda saņem punktu, ja spēlētāja izšautā lodīte trāpa pa pretējās komandas spēlētāju – kāju, roku, vēderu, plecu u.c. un tikai tādā gadījumā, ja pēc trāpījuma paliek krāsas traips.


Reball jeb peintbols ar gumijas bumbiņām

Spēlē tiek izmantotas gumijas bumbiņas līdz ar to netiek sasmērēts apģērbs un spēle norit iekštelpās. Līdz ar to aktīvā atpūta ir iespējama arī ziemā vai lietainā laikā.

Trāpījums skaitās tad, kad trāpījums ir bijis pa pretējās komandas spēlētāja ķermeni. Ieroča stirpumu var noregulēt atbilstoši spēlētāju vecumam un vēlmēm - lai būtu vairāk/mazāks jūtams.


“GUNSnLASERS” instruktori ir sagatavojuši dažādas spēles variācijas jeb misijas, no kurām populārākās ir:

● komandas spēle pret komandu;

● karoga nogādāšana no bāzes uz centru;

● truša medības;

● katrs spēlētājs pats par sevi;

● degvielas kannas transportēšana u.c.

Vairāk par peintbola spēli un tā iespējām izklaides parkos lasi ŠEIT! Airsoft no 16 gadiem

Airsofts (straikbols) ir aizraujoša kaujas imitācijas spēle speciāli pielāgotā laukumā ar dažādiem aizsegiem un pozīcijām. To oficiāli var spēlēt no 16 gadu vecuma. Airsoft replikas ir īstu šaujamieroču kopijas, kas spēli padara vēl reālistiskāku un interesantāku, krietni palielinot adrenalīna devu. Airsofts pie mums, Latvijā, šobrīd kļūst arvien populārāks, jo šī aktīvā atpūta ir aizraujošs veids, kā pavadīt brīvo laiku ar draugiem, kolēģiem vai domubiedriem.


Kāpēc spēlēt airsoftu?

Precīzs trāpījums līdz pat 60m attālumam;Airsoft replikas ir tādā pašā svarā kā īstie ieroči, arī vizuāli tie ir maksimāli pielāgoti;Lodes ir plastmasas bumbiņas (vidēji 5,95 mm lielumā);Trāpījums būs jūtams;Īstas emocijas un azarts visas spēles laikā;Taktiska spēle ar interesantām misijām.


Vairāk par airsoft iespējām, noteikumiem, cenām un laukumiem lasi TE!


Jaudīgie elektrokartingi

Aktīvā atpūta nenozīmē tikai šaudīšanās spēles un skriešanu. Tā var būt arī sacensība kartingu trasē, lai noskaidrotu, kurš no jūsu draugu vai kolēģu loka būs ātrākais braucējs.

Elektrokartingu trase atrodas Rīgā, Mārkalnes ielā 10:

● var braukt arī bērni, ja augums ir vismaz 1,2m

● jauda ir regulējama atbilstoši braucēja prasmēm;

● vienlaikus trasē var braukt 5 - 6 braucēji (lielākām kompānijām tiek rīkoti turnīru tipa pasākumi);

● pieejami galdiņi pasēdēšanai pēc aktivitātes.

Aktīvā atpūta Rīgā, kad nav nepieciešams savākt lielu grupiņu - nāc divatā, jo tik un tā būs jautri. Vairāk par elektrokartingu piedāvājumu lasi ŠAJĀ mājaslapā.


“GUNSnLASERS” izlaides parki Rīgā


Pie “GUNSnLASERS” aktīvā atpūta Tev sagādās ne vien kārtīgu izkustēšanos, bet arī krietnu pozitīvas emocijas devu un enerģijas lādiņu.

Adreses:

Šampētera izklaides parks, Šampētera 1;Mežaparka izklaides parks, Viestura prospekts 2;Juglas iekštelpu izklaides parks, Mārkalnes 10.

Plašāku informācija meklē uzņēmuma mājaslapā vai sazinoties telefoniski, zvanot uz telefona numuru (+371) 27274646 jebkurā dienā. “GUNSnLASERS” strādā katru dienu (arī vēlu vakaros) atbilstoši rezervācijām.


FS “Nikars” ir patiesi priecīgi, ka draugu lokam pievienojusies uzticama, pārbaudīta un profesionāla izklaides jomas komanda, kura priecēs mūsu jaunos futbolistus. Jau tuvākajā laikā dosimies mūsu komandu saliedēšanas pasākumā!