top of page

FS Nikars 2005 komanda turpina dominēt LTFA U-16 čempionatā

Sestdien, 18. janvārī, Futbola skolas "Nikars" 2005. dz. g. komanda devās uz Valmieru, kur Latvijas Telpu futbola asociācijas U-16 čempionatā ietvaros, aizvadīja otro sabraukumu Vidzemes Olimpiskajā centrā. Kā pirmajā, tā otrajā sabraukumā - SK Amber, FC Gauja, FC Laidze un FS Nikars - izspēlēja pa vienai spēlei savā starpā. Par sabraukuma labāko spēlētāju atzīts Robins Stērninieks (bildē).

FOTO: LTFA Šodien mūsu komandas sniegums pārspēja iepriekšējā sabraukuma sekmes - trijās spēlēs gūti 12, bet ielaisti vien 3 vārti (iepriekš gūti 8, ielaisti 4), kā arī pārliecinošākas uzvarās pār FC Talsi/FK Laidze (5:1:) un SK Amber Stars (4:0). Dienas iesākumā izrauta uzvara pret FC Gauja Valmiera, turpinājumā divas pārliecinošas uzvaras pār SK Amber Stars un FC Talsi/FK Laidze. Šobrīd LTFA U-16 čempionāta tabulas līdere ir FS NIKARS 2005 ar 6 uzvarām 6 spēlēs (18 punkti), kam seko FC Gauja (10 punkti), FC Talsi/FK Laidze (6 punkti) un tabulu noslēdz SK Amber Stars (1 punkts).

18. janvāra spēļu rezultāti: FS Nikars 2005 3-2 FC Gauja Valmiera (Helmanis, Fokrots, Evertovskis) FS Nikars 2005 4-0 SK Amber Stars (Smilga 2, Stērninieks, Ozols) FS Nikars 2005 5-1 FC Talsi/FK Laidze (Fokrots 2, Helmanis, Smilga, Volbergs) Trenera Laura Hincenberga komentārs:"Liels prieks par mūsu 2006. dz. g. puišiem, kuriem šoreiz tika dota iespēja sevi apliecināt, kā rezultātā viņu sniegums mani apmierināja - bet protams vienmēr var labāk. Pirmo spēli kārtējo reizi aizvadījām cīnoties ar sevi, veidojām momentus, kurus paši nespējām realizēt un tā vietā zaudējām nevajadzīgus vārtus. Taču tuvojoties spēles izskaņai pratām atspēlēties un uzvarēt, tas pierāda komandas raksturu. Lai arī esam atrāvušiies turnīra tabulā par 8 punktiem, bet tomēr saglabājam mierīgu un nosvērtu prātu, jo čempionātā vēl daudz spēles priekšā, tāpēc turpināsim gatavoties tik pat nopietni uz katru spēli nākošo spēli. Paldies vecākiem par atbalstu!"

Nākošais LTFA U-16 sabraukums, kurš pēc skaita jau būs trešais, norisināsies Talsu sporta hallē 15. februārī. Turnīra tabula - ej.uz/LTFAU16TABULA Seko mūsu sociālajiem tīkliem Facebook un Instagram - https://www.facebook.com/fsnikars/ un https://www.instagram.com/fsnikars/

bottom of page