FK NIKARS/GHETTO kļūst par 1. līgas čempioniem - izcīnot trīspadsmito čempionu titulu pēc kārtas.

Vakardien, 18. jūnijā, Elektrum Olimpiskā centra sienās norisinājās trīs mēnešus gaidītā zelta spēle Latvijas Telpu futbola 1. līgas ietvaros starp FK Nikars/Ghetto un New Project vienībām. Spēle "uz dzīvību vai nāvi" - par iekļūšanu LTFA Virslīgā. Jau pirms spēles bija skaidrs, ka komandas atdos visu sevi, lai tikai izmantoto ilgi kāroto iespēju.

Pateicoties LTFA valdes lēmumam, spēli drīkstēja apmeklēt 10 līdzjutēji no katras komandas. Šo iespēju izmantoja abas komandas - FK Nikars/Ghetto līdzjutēju "komūnu" veidoja bijušie FK Nikars komandas spēlētāji, bet New Project kā allaž tribīnēs laida savas "ultras", kuras komandu atbalstīja gan ar karogiem, gan bungām. Par spēli runājot. Pirmo mača puslaiku New Project spējusi aizvadīt veiksmīgā, noslēdzot pirmo puslaiku sev par labu ar rezultātu 2:1. FK Nikars/Ghetto rindās pirmajā puslaikā veiksmīgi ar vārtu guvumu spēja atzīmēties Roberts Boroda, kurš pēc Artjoma Kapļuka caurgājiena un piespēles, spēja vienā pieskārienā raidīt bumbu New Project komandas vārtos. Zelta mača otrais puslaiks uzņēma apgriezienus. Otrā puslaika vadību pilnībā pārņēma FK Nikars/Ghetto komanda, kura veidojot vairākus nopietnus uzbrukumus, tomēr nespēja tos realizēt līdz pat spēles 36 minūtei, kad Sergejs Oļeškovs pēc lieliskas Dmitrija Zabarovska un Artašesa Daniljana piespēlēm, noslēdz uzbrukumu ar tiešu raidījumu vārtos. FK Nikars/Ghetto komandai, lai izcīnītu 1. vietu sacensībās derēja arī neizšķirts, tādēļ pie rezultāta 2:2, New Project komanda devās medībās ar pieciem spēlētājiem laukumā. Nikarieši ar pašaizliedzīgu spēli aizsardzībā spēja panākt savu un Sergejs Oļeskovs gūstot vēl vienus vārtus pret savu bijušo klubu panāca 3:2. Punktu spēlei un sezonai pielika Roberts Boroda, kurš 1.2 sekundi līdz spēles beigām raidīja bumbu tukšos vārtos. Lielu paldies sakām 1. līgas sāncenšiem par aizrautīgu sezonu, kluba līdzjutējiem par fantastisku atbalstu visas sezonas garumā, sacensību organizātoriem par sacensību organizēšanu, kustībai Ghetto Games/Ghetto Football par kopsadarbību un par iespēju komandai būt, un protams ikvienam, kurš sekoja līdzi FK Nikars/Ghetto komandas gaitām šajā sezonā. Trīspadsmito gadu pēc kārtas izcīnam čempionu titulu, šoreiz 1. līgā.

Priekšā atkalatgriešanās telpu futbola Virslīgā!