TFS Nikars-Vanagi kļūst par Latvijas čempioniem!


FS Nikars-Vanagi U-14 komanda kļūst par Latvijas čempioniem telpu futbolā, savukārt, U-12 komanda izcīna bronzas medaļas!7. aprīlī Telpu futbola svētku ietvaros norisinājās Latvijas jaunatnes telpu futbola finālposms. U-14 un U-12 vecuma grupās starp četrām labākajām Latvijas komandām bija iekļuvušas arī TFS Nikars-Vanagi komandas. Futbolisti jau no paša rīta devās cīņās Elektrum Olimpiskajā centrā. Kā pirmie savu pusfinālu aizvadīja TFS Nikars-Vanagi 2005./06. dz. g. komanda, tiekoties ar FC Gauja (Valmiera) komandu. Spēle izvērtās sīva, pirmajam puslaikam noslēdzoties ar rezultātu 1-1. Turpinājumā mūsu komanda bija veiksmīgāka, skanot spēles beigu svilpei, 5-3 TFS Nikars-Vanagi labā, un izcīnīta iekļūšana finālā. Tur pretī stājās labi pazīstamā Kuldīgas komanda FC Nikers, kura šosezon bija jau 4 reizes pārspēta Latvijas čempionāta kvalifikācijas posmos. Spēles sākumā ļoti bīstami uzbruka Kuldīgas komanda, taču pamazām sakārtojot spēli un gūstot pirmos vārtus, TFS Nikars- Vanagi sāka pārņemt spēli savā kontrolē. Gūstot vairākus bezatbildes vārtus par Latvijas čempioniem kļuva TFS Nikars- Vanagi komanda ar rezultātu 8-2.

TFS Nikars-Vanagi U-14 komanda šo sezonu aizvadīja īpaši labi, sezonas laikā 18 spēlēs gūstot 17 uzvaras un vienu reizi spēlējot neizšķirti. Kopumā izcīnīti Latvijas un Rīgas čempiontituli.

TFS Nikars-Vanagi 2007./08. dz. g. komanda pusfinālā tikās ar SK Kengaroos/FC Riga. Diemžēl, pirmais puslaiks mūsu komandai nesanāca (0-2). Otrajā puslaikā, aizvadot labāku spēli, tika gūti vieni vārti, bet atspēlēties neizdevās. Spēles beigu rezultāts 1-3 un cīņa par 3. vietu. Tā bija jāaizvada pret FK Krāslava komandu, kuru šosezon mums nebija izdevies uzvarēt, savstarpējās cīņās 1 zaudējums un 3 neizšķirti. Komanda bija noskaņojusies beidzot apspēlēt FK Krāslavu. Kopumā spēle bija līdzīga, ļoti sīva. TFS Nikars-Vanagiem izdevās gūt vārtus, taču neilgi pirms spēles beigām FK Krāslava komanda prata atspēlēties. Skanot beigu svilpei rezultāts 1-1 un tas nozīmēja, ka viss izšķirsies soda sitienu sērijā. Mūsu komandas vārtsargs atvairīja pirmo FK Krāslavas sitienu, turpinājumā mūsu spēlētāji sita nekļūdīgi un izcīnīja uzvaru, sezonu noslēdzot augstajā 3. vietā.


Spēļu rezultāti TFS Nikars Vanagi 2005./06. dz. g. Pusfināls: TFS Nikars-Vanagi 5-3 FC Gauja Valmiera (Evertovskis 2, Fokrots 2, Reksnis 1); Fināls: TFS Nikars-Vanagi 8-2 FC Nikers Kuldīga (Fokrots 4, Helmanis 1, Stērninieks 1, Smilga 2).


Spēļu rezultāti TFS Nikars Vanagi 2007. dz. g. Pusfināls: TFS Nikars-Vanagi 1-3 SK Kengaroos/FC Riga (Reksnis); Spēle par 3. vietu: TFS Nikars-Vanagi 1-1 FK Krāslava (Volbergs). Pēcspēles soda sitienos 3-2 uzvarēja TFS Nikars-Vanagi, soda sitienus realizēja (Lūsis, Lūmanis, Vaivods).


Paldies TFS Nikars-Vanagi galvenajam trenerim Laurim Hincenbergam, vārtsargu trenerim Jurijam Trofimovam un fiziskās sagatavotības trenerim Ivaram Čākuram par ieguldīto darbu ceļā uz sasniegumiem, puišiem par cīņassparu un jaukajām emocijām, līdzjutējiem - par atbalstu visas telpu futbola sezonas garumā un Latvijas Telpu futbola asociācijai par lieliski noorganizēto Latvijas jaunatnes telpu futbola čempionātu!