KLUBA VĒSTURE

IEVADS

Futbola klubs "Nikars" tika dibināts 2002.gadā un līdz 2005.gadam piedalījās dažādos reģionālajos un amatieru telpu futbola turnīros visā Latvijā. Pirmo reizi Latvijas telpu futbola virslīgā klubs startēja 2005/2006.gada sezonā, bet jau nākamajā 2006/2007.gada sezonā klubs izcīnīja savu pirmo čempionu titulu Latvijas telpu futbola virslīgā. Kopš 2006/2007.gada sezonas klubs spēja izcīnīt 13 čempionu titulus Latvijas telpu futbola virslīgā, kas ir absolūts rekords Latvijas telpu futbola vēsturē.

FK "NIKARS" 2018/2019.gada sezona

STARPTAUTISKIE TURNĪRI

Pārstāvot Latviju, Futbola klubs "Nikars" ir 12 reizes piedalījies UEFA telpu futbola kausā, kurā piedalās labākās Eiropas telpu futbola komandas no dažādām valstīm. Piedaloties UEFA telpu futbola kausā, klubam izdevās 5 reizes pārvarēt turnīra pamatkārtu, sasniedzot Elites kārtu, kurā iekļūst 16 labākās turnīra komandas. 2016.gadā klubs pirmo reizi kluba vēsturē izcīnīja uzvaru UEFA telpu futbola kausa Elites kārtā ar rezultātu 4:3 pārspējot Kosovas telpu futbola kluba "Feniks". Ņemot vērā kluba stabilo sniegumu vietējā čempionātā un atzīstamajiem rezultātiem starptautiskajā arēnā, klubs 2017.gadā sasniedza savu augstāko pozīciju Eiropas telpu futbola klubu reitingā, ierindojoties 8.vietā.

FK "NIKARS" 2016/2017.gada sezona

ORLANDO DUARTE

Orlando Duarte, kurš ir viens no pasaulē labākajiem treneriem telpu futbolā, klubam pievienojās 2012.gadā. Šo gadu laikā treneris kopā ar saviem asistentiem spēja izveidot elites līmeņa telpu futbola komandu, kura spēja sasniegt atzīstamus rezultātus gan vietējā, gan starptautiskajā arēnā. Orlando Duarte ir vadījis vienu no pasaulē zināmākajiem telpu futbola klubiem Lisabonas "Sporting" un vienu no spēcīgākajām nacionālajām izlasēm - Portugāles nacionālo telpu futbola izlasi, ar kuru izdevās izcīnīt 3.vietu Pasaules kausa izcīņā telpu futbolā. Orlando Duarte kopā ar saviem asistentiem Simão Pedro Assunção un Sergio Neves, ir snieguši milzīgu ieguldījumu kluba un visa Latvijas telpu futbola attīstībā.

FK "Nikars" galvenais treneris Orlando Duarte

KLUBA AUDZĒKŅI

Īstenojot mērķtiecīgu treniņu procesu, kura viena prioritātēm ir bijusi jauno spēlētāju attīstība, klubs ir spējis izaudzināt vairākus jaunos telpu futbolistus, kas ir spējuši izveidot veiksmīgas spēlētāju karjeras. Klubā ir izauguši tādi spēlētāji kā Jānis Pastars, kurš 2019.gadā pievienojās Polijas telpu futbola ekstraklases klubam "K.S. Acana Orzeł Jelcz-Laskowice". Tāpat Polijā savas gaitas turpina kluba audzēknis Andrejs Baklanovs, pārstāvot klubu "Red Dragons Pniewy". Klubā ir izauguši tādi vietējie spēlētāji kā Germans Matjušenko, kurš šobrīd ir viens no labākajiem telpu futbola spēlētājiem Latvijā un Renārs Šķesters-Kambals, kurš piedalījās U19 Eiropas čempionātā telpu futbolā Latvijas izlases sastāvā un bija komandas kapteinis.

FK "Nikars" audzēknis Germans Matjušenko

BĒRNU FUTBOLA SKOLA

2013.gadā gadā futbola klubs "Nikars" dibināja savu bērnu futbola skolu ar mērķi, audzināt augsta līmeņa jaunos futbolistus un telpu futbolistus tepat Latvijā. Kopš 2013.gada futbola skola "Nikars" ir attīstījusies un tagad kopumā futbola skolā jau ir 5 dažāda vecuma komandas. Treniņu procesa kvalitātes nodrošināšanai, futbola skolas treneri sadarbojas par portugāļu futbola speciālistiem. Futbola skolas "Nikars" organizātie treniņi notiek tādos Rīgas mikrorajonos kā Teika un Mežciems.

FS "Nikars" 2009.gada komanda
11751.png

MŪSU ATBALSTĪTĀJI